popsisilmichal6045

Michal Pospíšil

PGA of Germany – Pro Golf Tour, Red Sea Ain Sokhna Classic 2018, Ain Sokhna, Egypt (22. – 24.1.2018, časový posun +1 hodina)

Středa – poslední kolo
Michal Pospíšil nechyboval ani v posledním kole. Hrál šest birdie a tři bogey, 69 ran, stejně jako včera, tři pod par.  Udržel si pozici v Top 10 a umístil se na parádním 7. místě.
Finálové kolo se nepovedlo Martinoviu Příhodovi. Tři bogey a jedno double bogey daly dohromady 77 ran, jeho nejhorší výsledek na turnaji. Skončil na 40. místě (+4).
Zvítězil německý amatér Jeremy Paul se skore (-13). O druhou pozici (12) se dělí Ital Raffaele Benatti a Skot Craig Howie.

Nyní se Pro Golf Tour přestěhuje do Maroka. Od 4. února se  v Casablance hraje Open Presitigia 2018.
Z Čechů jsou na aktuální listině účastníků Matuš, Cafourk, Pospíšil, Příhoda, Suk a Suchan.

Konešné výsledky

pospisil

Michal Pospíšl

Úterý – 2. kolo
Michal Pospíšil dnes podal opět skvělý výkon, hrál čtyři birdie a jedno bogey, 69 ran, tři pod par a posunul  se do Top 10 na 7. místo (-5).
Pozadu nezůstal ani Martin Příhoda. Dnes hrál dvě pod par, 70 ran a poskočil o 23 příček na 27. pozici (-1).
Filip Mrůzek a Cyril Suk v turnaji skončili. Mrůzek dnes hrál čtyři bogey a jediné birdie, 75 ran. Suk hrál čtyři bogey, 76 ran.

Vedou Němec Jeremy Paul a Polák Mateusz Gradecki (-9).

Leaderboard

.

Pondělí – 1. kolo
Nejlépe z Čechů začal Michal Pospíšil. Hrál šest birdie, dvě bogey a jedno double bogey, 70 ran, dvě pod par. Usadil se na 22. místě (-2). O ránu zpět se na 31. místě (-1) nachází Filip Mrůzek. Zapsáno má pět birdie, dvě bogey a i jeho potkalo jedno double bogey.
Další Češi se už pod par nedostali. Martin Příhoda donesl 73 ran (+1) a Cyril Suk  74 ran (+2). Stejně jako v předchozím turnaji se v prvním kole dostal do čela Polák Mateusz Gradecki skvělým výkonem 64 ran (-8) s devíti birdie a jediným bogey.

Leaderboard

.

.

50014

Sokhna GC

Úvod
S přestávkou tří dnů absolvují Cyril Suk, Filip Mrůzek, Michal Pospíšil a Martin Příhoda další turnaj v egyptském Sokhna. Hraje se opět v sedmadvacetijamkovém resortu Sokhna GC na západním břehu Suezského zálivu. Použitá kombinace devítek B+C má par 72.

Dotace turnaje je 30.00 Eur, ze kterých vítěz obdrží podíl 5.000 Eur.

Odkazy:  Sokhna GC    Hřiště na satelitní mapě   Stránky turnaje