Červinková ve výkonnostní centru Nike v Archerfieldu

27.01.2016 | Dagmar Dandová | publikováno v rubrice Červinková, Novinky
A A A

Magdalena ČervinkováNadějná česká golfistka Magdalena Červinková v lednu navštívila výkonnostní a fittingové centrum Nike ve skotském Archerfieldu “Nike Performance & Fitting Centre Archerfield”, kam ji osobně pozval již podruhé Gary Nicol – ředitel koučování pro TPEGS v Archerfield Links.

“Toto centrum je jediné svého druhu v Evropě a bylo vůbec prvním centrem na světě. Dostat se sem je možné pouze na osobní pozvání,” uvedl Gary Nicol.

Hole zde fittovali i Rorymu McIlroyovi, který je aktuálně ve světovém žebříčku na 3. místě. V centru ale byli i golfové hvězdy jako je imageFrancesco Molinari, Thorbjorn Oleson, Ross Fisher, Carly Booth, Catriona Matthew. Hole tu připravovali i pro basketbalistu Michaela Jordana, Alana Shearera (bývalý anglický hráč fotbalu), Alana Hansena a Kenny Dalglishe (bývalí hráči fotbalu v Liverpoolu a Skotsku), Dougraye Scotta (hollywoodská filmová hvězda) nebo zpěváka Ronana Keatinga.

“Samotný fitting nové řady golfových holí, které nesou název “Nike Vapor Fly”, prováděl s Magdalenou sám ředitel Gary Nicol, takže vše probíhalo v naprosto vynikající Magdalena Červinkováprofesionální atmosféře. Musíme vyzdvihnout perfektní přístup a způsob spolupráce, neboť Magdaleně se zde věnovali celý den, nikdo nikam nespěchal a vše potřebné bylo řádně prodiskutováno. Pracují zde zkušení odborníci s nejmodernějšími přístroji a vše navíc probíhá v nádherném prostředí, takže fittování holí se zde skutečně rovná skvělému zážitku se vším všudy,” uvedl Jiří Červinka.

“Magdalence se zde velmi líbilo a je opravdu šťastná za to, že se již ve svých dvanácti letech seznamuje se skutečným profesionálním prostředím a s takovými odborníky, neboť to má velký vliv na její budoucí vývoj a další posun v golfovém prostředí,” dodal Červinka.

Počet přečtení: 2 171
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

Reklama
27.4.LuisianaZurich Classic of New Or
27.4.Beijing, CVolvo China Open
29.4.MachnínGolf.cz Open Tour
29.4.PoděbradyGolf.cz Open Tour
30.4.ŠilheřovicGolf.cz Open Tour
1.5.TelčGolf.cz Open Tour
TOPlist