ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Celorepublikové jednání STK

21.11.2005 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

V sobotu 19. listopadu se v sídle ČGF sešli šéfové a zástupci klubových STK na pravidelné podzimní schůzi. Přijali rozhodnutí, která ovlivní golfovou hru v dalším období.Schůze se zúčastnili zástupci 57 klubů ČGF, tj. 53% z celkového počtu klubů. Počet zdánlivě vysoký, ale procentuelní podíl už tak výrazný není. Kromě kompletní Sportovně technické komise ČGF se schůze zúčastnil viceprezident ČGF Jan Herman a zástupce CT Group Tomáš Sommer.

Probíraly se a diskutovaly otázky mistrovských soutěží ČGF, otázky mládeže, reprezentace, kalendáře akcí ČGF, normování hřišť, školení rozhodčích a serveru ČGF.

Nejdůležitější novinkou bylo přijetí změn v Hendikepovém systému. Od roku 2006 se zvyšuje max.hendikep na hodnotu 54, čímž na serveru u téměř 8.000 hráčů bude hodnota hendikeou ZK nahrazena hodnotou 54 nebo méně, podle jejich odehraných výsledků. Hodnota ZK zmizí, avšak zkoušky způsobilosti budou skládat noví zájemci stejným způsobem jako dříve.

Druhou významnou změnou bude zavedení nesoutěžního výsledku na úpravu hendikepu při hře pouze na devíti jamkách. Tuto možnost budou mít jen hráči s hcp 37 až 54.

Počet přečtení: 458
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017