Čeká nás nabitý víkend

24.05.2011 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Tento víkend se odehrává Mezinárodní mistrovství ČR Midamatérů na Ypsilonce, Ladies Slovak Open na Tálích s Klárou Spilkovou, Media Trophy České PGA v Berounu a Mezinárodní mistrovství Německa   s našimi reprezentanty.

 

 


Mezinárodní mistrovství Mid-amatérů se koná od čtvrtka 28. do soboty 30. května. Turnaj je kvalitně obsazen, musí se však obejít bez hráčů, kteří odjíždí reprezentovat na Mistrovství Evropy v Norsku.  Mistrovství může hrát 120 mužů a 24 žen. Ze zahraničí přijede 15 hráčů a dvě hráčky. Federační server stále neumí na přihlašovací listině rozlišit zahraniční hráče, komentář však uvádí, že se účastní hráči z Německa, Švýcarska, Švédska a Slovenska. Mistrovství se koná na liberecké Ypsilonce a mistrovské tituly 2010 budou obhajovat Radek Votruba a Martina Dorníková.

Video z loňského mistrovství:

Odkazy: … Ypsilon Golf Resort …. Hřiště na sat. mapě … Stránka turnaje

Z archivu Golf.cz :  .. 2010 2009 …  2008 …  2007 ….   2006 …     2005


Ladies European PGA Tour – Ladies Slovak Open se koná na slovenských Tálích 26. – 29.května. Na svém čtvrtém profesionálním turnaji zde vystoupí naše mladinká profesionálka Klára Spilková.  Má za sebou první MC (missing the cut) z Mnichova. Teď už nezatížena vysokými očekáváními  může příjemně překvapit.  Loni zde ještě jako amatérka neprošla na svém prvním turnaji LET cutem a skončila na pomyslném 77. místě. Vítězství bude obhajovat Španělka Azahara Muňoz, která loni zvítězila  před Kristie Smith a Laurou Davies. Ve startovním poli uvidíme také  Češku Danielu Prorokovou.
Dotace turnaje je 350.000 eur, 8,6 milionů českých korun. Na vítězku čeká podíl 52.500 eur, 1,3 milionu korun.

Odkazy: .. Gray Bear Tále Hřiště na sat. mapěStránky turnaje

 

Czech PGA Media Pro se koná v Berounu od neděle 29. do pondělí 30. května.
Účastní se čeští nejlepší profesionální hráči. Hraje se na hřišti GC Beroun s dotací 400.000 Kč, vítěz obdrží 55.000 korun.

 

Mezinárodní mistrovství Německa žen. Hraje se 26. – 29. května v GC Mettman nedaleko Düsseldorfu.  Českou republiku reprezentují Adéla Cejnarová, Silvie Dittertová, Veronika Holišová, Kateřina Krásová, Kristýna Pavlíčková a Tereza Vavrušková.
Loni se zde z našich hráček nejlépe umístila Adéla Cejnarová na 21. místě, zvítězila Francouzka Lucie André.
.
.