Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Skončí Šideri Váňová s golfem?

08.12.2015 | Dagmar Dandová | publikováno v rubrice Novinky, Rozhovory
A A A

IMG_6544.5I když se profesionální golfistka Šideri Váňová neumístila v TOP 3 na Miss Golf 2015, díky zkušenosti v soutěži dostala několik nabídek na focení. Nezmění náhodou rodačka z Karlových Varů profesi a nevrhne se na modeling?

Co to pro tebe účast v soutěži Miss Golf 2015 znamenala?

Byla to pro mě úplně nová zkušenost, kde jsem si rozšířila další obzory a poznala více tuto stránku modelingu. S focením mám již menší zkušenosti. Poslední aktivitou před Miss Golf bylo focení pro showroom Concept Store Karlín, což je společnost, která poskytuje návrhy interiérů. Focení trvalo jen něco málo přes dvě hodiny. A to hlavně proto, že fotografka Tereza Malířova mě už má v oku.

A máš po soutěži nějaké další nabídky v modelingu?

l-e4B6Tvzk9tX9OWhBq8qN4paiWqMg3_xcQYsAMtB5pQQH3vbgcyuUT7Dn1QhxoJbRMmlVsMomentálně se mi další nabídky na focení sypou a velmi mě to těší. I když je focení někdy časové náročnější, tak si vždy najdu čas, protože je to pro mě takové příjemné zpestření. I po Miss Golf mi již několik agentur nabídlo práci a velmi se těším na další projekty, kterým propůjčím svou tvář. Dostala jsem i nějaké nabídky na natáčení reklam, na to jsem hodně zvědavá.

A co je pro tebe teď vlastně tou největší prioritou – golf nebo modeling?

Hlavní priorita je samozřejmě golf a finále v Maroku, kde budu útočit na jednu z hracích karet Ladies European Tour na rok 2016. Turnaj se bude hrát na šest kol od 18. do 22. prosince.