ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Bude Petr Nečas prezidentem ČGF?

31.12.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Petr Nečas

Za pár dní, v pondělí 7. ledna, mají být známi všichni kandidáti volby prezidenta České golfové federace za odcházejícího Jana Jenčovského. Zatímco se spekuluje o jménech Suchánek, Kovář, Vostárek, Holub, Kodejš nebo Čelikovský málokdo ví, že jedním z nejvážnějších kandidátů na prezidenta České golfové federace je současný premiér České republiky Petr Nečas.
Nečas je členem CMR, od nového roku Přidruženého klubu. Je dobrým hráčem s hendikepem 27,7 a jeho kandidatura na prezidenta ČGF je více než přirozená. Podle málo věrohodných a ničím nepotvrzených informací je Petr Nečas připraven stanout v čele golfové federace, odstranit nerovnosti v pozicích klubů, nastolit řád a trestné údery převést z písemné formy na fyzickou.

Generální sekretář zatím jeho oficiální přihlášku nepotvrdil. Redakci Golf.cz se nepodařilo zjistit, kterých pět klubů by Nečase mohlo nominovat, on sám na telefonické dotazy nereagoval a vyjádření jeho asistentky se nepodařilo získat. Budeme proto s napětím sledovat, kdy se tato prominentní kandidatura stane oficiální a kteří golfisté za ním budou stát.

 

.

Počet přečtení: 1 867
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017