ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

BRITISH OPEN – Den třetí

16.07.2005 | Redakce | publikováno v rubrice Nezařazené
A A A

Ozdobou sobotního kola na British Open byl i výkon Sergia Garcíi, který takto slavil eagle na deváté jamce. V turnaji stále vede Tiger Woods, který však na své pronásledovatele spíše ztratil a do zítřejšího kola bude mít náskok pouhých dvou ran.

BRITISH OPEN – Den třetí

Ani sobotní kolo na British Open v St.Andrews nepřineslo obávané skotské počasí. Bylo slunečno, bez deště a vítr byl na zdejší poměry nezvykle mírný.

Dominantní postavou turnaje je stále Tiger Woods, i když jeho dnešní výkon nebyl ani zdaleka tak přesvědčivý jako předchozí. Zahrál 71 ran, tedy jeden úder pod par a do finále si ponese náskok dvou ran. Dnes hrál společně s Colinem Montgomeriem, což na zdejším hřišti vyvolalo dokonalou kalamitu – větší zástupy diváků snad zde už být nemohly.

Zezadu se ale na Woodse dotáhl španěl José Maria Olazabal, který opět připravil divákům lahůdku v podobě eaglu na dvanácté jamce. Nicméně pukrle tentokráte chybělo.
Právě dvojice Woods-Olazabal vyjde v neděli na hřiště jako úplně poslední.

Těsně před nimi pak na slavné hřiště Old Course v St. Andrews vyrazí miláček domácího publika Skot Colin Montgomerie společně s jihoafričanem Retiefem Goosenem, kteří na Woodse ztrácí tři rány. Monty měl několik velmi slibných šancí na dotažení vedoucího Tigera, ale udělal zbytečné chyby na jedenácté a především sedmnácté jamce – zde trefil druhou ranou děsivý Road Bunker a odcházel ještě rád s bogey.

Neděle na British Open slibuje dramatickou podívanou, ve které se rozhodne o tom, kdo nakonec zvedne nad hlavu Claret Jug – stříbrný pohár pro vítěze.

Výsledky naleznete zde.
[Gallery not found]

Počet přečtení: 450
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017