Golf u bájné hory Říp

12.02.2015 | Jan Barva | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Golfový areál v Beřovicích u Slaného se nachází v krásné krajině bájné hory Říp. Doma jsou zde hráči Golf Club Beřovice, který byl založen na podzim roku 1999 a v současné době patří mezi 15 největších klubů v České republice.

Osmnácti jamkové mistrovské hřiště linksového typu s parem 72, které jistě pobaví i prověří hráče všech výkonnostních kategorií s možností hry bez HCP. Jednotlivé jamky jsou výborně tvarovány a poskytují hráčům maximální míru soukromí při hře. Zde si fairwaye či jamky nespletete.

V resortu dále naleznete devíti jamkové akademické hřiště, které je složeno z 3-parových jamek, celkový par je 27. Délka jamek je zhruba od 40 metrů do 200 metrů. U golfistů prověří nejen krátkou hru a začátečníkům umožní zahrání solidního výsledku. Akademie je veřejná, proto si zde mohou zahrát i ti, kteří ještě nemají golfové osvědčení. Pro úplné golfové nováčky je přímo na recepci k dispozici půjčovna golfového vybavení.

Novinkou pro držitele klubových HCP, tedy 37-54, je znormování akademického hřiště, na kterém se pro tuto HCP skupinu pořádají turnaje a nesoutěžní výsledky. Nemáte-li dost času na hru na mistrovském hřišti nebo je pro Vás zatím obtížné, můžete to zkusit na akademii.

 

Webové stránkySatelitní mapa hřištěGolfový klub

.