Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

B SERIE MIDAMATEUR TOUR

28.05.2003 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Vzhledem k obrovskému zájmu hráčů v loňském roce o účast v soutěži mid-amatérů, bude letos připravena serie čtyř turnajů „B“ serie, určená všem, kteří se nekvalifikovali do nejvyšší soutěže.

System soutěže zůstává stejný jako v „A“ serii, tzn. hra na rány bez vyrovnání (brutto). Motivací pro všechny by měla být šance kvalifikovat se přímo do serie „A“ v roce 2004. Tuto možnost získá 5 nejlepších mužů (2 ženy). System hodnocení je velmi jednoduchý. Ze čtyř
turnajů „B“ serie se budou počítat tři nejlepší výsledky (umístění). Součet umístění z těchto tří turnajů bude klíčem k určení pořadí, takže 5 hráčů a 2 hráčky s nejnižším součtem se můžou těšit na účast v nejvyšší soutěži mid-amatérů v ČR.

Termínový kalendář

31.5.2003 – Darovanský Dvůr
5.7.2003 – Praha – Motol
19.7.2003 – Šilheřovice
27.7.2003 – Cihelny

Propozice

I.
Základní ustanovení

„B“ serie – Mid-Amateur Golf Tour 2003 je serie golfových turnajů, které se mohou zúčastnit hráčky a hráči, kteří splňují věkový limit (narození 1968 a starší) a současně namají hrací kartu s právem účasti v nejvyšší soutěži mid-amatérů v České republice („A“ serie).
Této soutěže se nesmí zúčastnit hráči /hráčky/, kteří mají hrací kartu a zúčastňují se nejvyšší soutěže Mid-Amateur Golf Tour 2003. Toto omezení však neplatí pro ty hráče /hráčky/, kteří startují v nejvyšší soutěži „A“ serie na základě divoké karty.
Tuto soutěž pořádá MID-AM TOUR Production s.r.o. společně s golfovými kluby v celé České republice.

II.
Systém soutěže

Hraje se systém na rány (brutto), dle pravidel golfu (R&A Golf Club of St.Andrews), soutěžního řádu ČGF a místních pravidel jednotlivých hřišť.
Odpaliště muži-žlutá, ženy-červená.
Vítězem turnaje se stává hráč(hráčka) s nejnižším skore. V případě rovnosti výsledků na prvním místě rozhoduje rozehrávka (sudden death), hraná na jamkách určených soutěžním výborem (rozhodčím).

III.
Přihlašování do turnaje

Jediný způsob přihlašování je podání přihlášky na turnaj na serveru www.cgf.cz) !!!
Pokud nemáte zkušenosti s touto nejmodernější a nejrychlejší formou přihlašování, kontaktujte včas recepci příslušného hřiště, kde vám rádi pomohou zvládnout tuto velmi jednoduchou záležitost.
Rozhodujícím kriteriem pro přijetí do turnaje bude vždy výše hcp v okamžiku uzávěrky přihlášek. Do turnaje bude přijato max. 80 můžů a 20 žen (na 9 jamkových hřištích se bude tento počet lišit !!!). Všichni hráči /hráčky/ jsou povinni zjistit si ze startovní listiny, zda byli do soutěže přijati. Startovní listina bude vždy k dispozici na www.cgf.cz a v recepci hřiště dva dny před konáním soutěže.

V případě neomluvené neúčasti bude hráč potrestán zákazem startu v následujícím turnaji !

[Gallery not found]