Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Atletický šampión Roman Šebrle v čele golfové SUUNTO TOUR

17.06.2004 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Výkon hodný své pověsti šampióna předvedl v další části golfové série SUUNTO TOUR 2004 nejlepší český atlet a mistr světa v desetiboji Roman Šebrle (GCRP). V úterním klání na Darovanském Dvoře své soupeře převálcoval rozdílem několika tříd a dostal se s velkým náskokem okamžitě do čela průběžného pořadí o hlavní cenu tour – luxusní golfové hodinky G9.Šebrle, který před dvěma týdny absolvoval vítězně náročný prestižní mítink v desetibojařské Mekce v rakouském Götsizu, se právě připravuje na vrchol sezóny – OH v Aténách. Právě v den darovanského vítězství vydal jeho management zprávu, že kvůli soustředění na olympiádu vynechá i původně zvažovaný desetiboj v německém Ratigenu . Přímo v Darové nám Roman řekl, že před závěrečnou přípravou na Atény dostal od trenéra jednodenní volno, které s nadšením využil ke golfovému vyžití.

V samotné hře předvedl krásné a ve velké většině rovné drajvy atakující až 250 m, dobrou hru na fervejích i v okolí jamkoviště. Za vše snad hovoří skutečnost, že na žádné z jamek nezapsal při vstupním HCP 29,5 číslo vyšší než 6. Spokojen nebyl sice se všemi paty, ale závěrečný výsledek svého „nejlepšího golfového kola v životě“, jak jej označil již po devítce, vyzněl jednoznačně: první místo, 53 stablefordových bodů a v netto hodnocení, o nějž v rámci SUUNTO TOUR 2004 jde, jedinečných 55.

SUUNTO TOUR 2004 je turnajovou sérií konanou v rámci TEETIME CHALLENGE otevřenou všem hráčům. Kromě celkového vyhodnocení, do něhož jsou zařazeny výsledky nejméně tří absolvovaných turnajů, bude jako hlavní oceněno nejlepší netto odehrané soutěžní kolo. Nejbližší další turnaj celosezónní tour se koná 23.6. v Cihelnách.
[Gallery not found]