obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

Arnold Palmer je stále králem na Bay Hill

28.03.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

arnold palmerDiváci na Arnold Palmer Invitational procházeli stanem, který byl  plný vzpomínek a důležitých momentů v kariéře golfového krále. Od turnajů, které vyhrál a díky kterým se stal nezapomenutelnou postavou profesionálního golfu, až po vítěze jeho turnaje na Bay Hill.

Ve středu odpoledne pět vybraných hráčů sponzorům vyprávělo historky, jak se poprvé s Palmerem setkali.

Kevin Stadler zavzpomínal, že mu bylo deset let, když poprvé legendu viděl. Chodíval na Bay Hill se svým otcem, bývalým šampionem z Masters, Craigem Stadlerem.

Daniel Chopra je na hřišti členem, a když se poprvé zapisoval, překvapilo ho, že Palmer věděl, o koho se jedná a hned se s ním šel pozdravit. Chopra se novinářům svěřil, že měl pocit, jakoby potkal nějakého šlechtice.

V letošním Palmerově turnaji nastoupili hráči, jako je Steve Stricker, Ernie Els a Jim Furyk. Většina z nich se účastnila  právě kvůli Palmerovi, kterému krásné hřiště patří.

Scházel jen Tiger Woods, což se stalo poprvé v jeho kariéře. Palmer Woodsovo rozhodnutí neúčastnit se, komentoval jen s tím, že je trochu zklamán. Dal již několikrát novinářům najevo, že své názory na Woodsovu aféru si nechá pro sebe. Daleko více ho zajímá jeho vlastní turnaj. V poslední době na jeho hřišti proběhly drobné změny, hlavně, co se týče hloubky bunkerů a byla posunuta některá odpaliště.

Poslední tři roky mělo hřiště par 70, což Palmer nyní změnil zpět na 72, upravil čtvrtou a šestnáctou jamku na pary 5. Hřiště je tak hratelnější a podle některých názorů i zajímavější.

Palmerův turnaj je sice většinou trochu zastíněn nadcházejícím Masters, ale s legendou jako hostitelem se zájem vyrovná.

 

Aneta Zárubová

Aneta75P