Aquapura – charitativní turnaj

12.08.2014 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Resort Golf & Spa Kunětická Hora hostí ve středu 20. srpna 2014 charitativní golfový turnaj, jehož výtěžek je určen na pomoc pacientům s poruchou srážlivosti krve.

Charitativní turnaj nadačního fondu Aquapura osobně podporují golfoví profesionálové Lucie Hinnerová a Stanislav Matuš. Turnaj na 18 jamkovém mistrovském hřišti si letos nenechá ujít ani bývalý osmý nejlepší tenista planety, vítěz 13 titulů ATP a v současné době skvělý golfista Karel Nováček.

Přidejte se i vy, turnaj je otevřený pro širokou veřejnost. Pro každého účastníka je na turnaji připraven dárek od společnosti Marionnaud Parfumeries a celodenní občerstvení včetně oběda zdarma!

Souběžně s turnajem se v areálu Golf&Spa Kunětická Hora koná také golfová akademie pro začátečníky, kterých se ujme profesionální trenér. Kapacita turnaje i golfové akademie jsou naplněny.

Výtěžek turnaje bude předán nadačnímu fondu Aquapura Pavla a Moniky Staňkových, který jako jediný v České republice pomáhá pacientům, kteří trpí poruchou srážlivosti krve. Vybavuje nemocnice, především hematologická oddělení, speciálními přístroji, které usnadňují monitoring stavu srážlivosti krve u pacientů s tromboembolií.

Nadační fond Aquapura se věnuje také osvětové činnosti v oblasti tromboembolie a Leidenské mutace krve. Mezi další jeho aktivity patří podpora dětí z dětských domovů, pomoc zařízením, která pečují o handicapované děti nebo podpora talentovaných dětí.

Odborným garantem nadačního fondu Aquapura je doc. MUDr. Petr Dulíček, Ph.D., lékař IV. Interní hematologické kliniky Fakultní nemocnice Hradec Králové. Nadačnímu fondu poskytuje odborné konzultace při výběru vhodných lékařských přístrojů a laboratorního vybavení pro hematologická oddělení a laboratoře nemocnic.

Pro více informací navštivte www.aquapura.cz nebo www.facebook.com/nfaquapura

.