obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

Alexis Thompson má hned dva velké sponzory

19.06.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Patnáctiletá Američanka Alexis Thompson je nejmladší profesionální hráčkou a tento týden hraje svůj první turnaj na LPGA,  ShopRite Classic v New Jersey. Před svým vstupem k profesionálkám byla ve světě amatérskou hráčkou číslo 1. V pouhých dvanácti letech  se tato nesmírně talentovaná golfistka kvalifikovala na U. S. Women’s Open v roce 2007 jako vůbec nejmladší hráčka.

Ve svém prvním klíčovém roce hned získala i silného sponzora a podepsala velmi lukrativní smlouvu.  Spojené společnosti Cobra-Puma Golf budou nadějné hráčce oficiálně dodávat veškeré vybavení. Cobra Golf a Puma Golf na jaře fúzovaly a Thompson se tak stala vůbec první sportovkyní, která s firmou podepsala smlouvu.  

Bob Philion, prezident Cobra-Puma Golf přiznal, že hráččin styl a nevídané výkony na hřišti z ní činí perfektní reprezentantku pro obě značky.

Její energie, mládí, láska ke sportu a orientace na výkon jsou pro tvář obou značek ideální kombinací.  Přidá se tak na seznam prvotřídních světových hráčů, se kterými již společnost smlouvu podepsala. S Pumou Rickie Fowler, Johan Edfors a Anna Nordqvist a s Cobrou Ian Poulter, Camilo Villegas a J.B. Holmes. Thompson je ale výjimečná v reprezentaci obou. Jako součást tohoto dlouhodobého partnerství bude nosit golfové oblečení a boty Puma a hrát s holemi Cobra. Mimo to bude také figurovat v nadcházejících marketingových kampaních a událostech. 

Thompson je na partnerství se značkami hrdá a těší se, až si s novým vybavením zahraje na svém prvním profesionálním turnaji v červnu.  Hráčka debutuje na ShopRite Classic, který se hraje 18. -20. června a bude pokračovat na červencovém Women’s U.S. Open.

Kromě úspěchu na Curtis Cupu minulý týden, kde nasbírala 4.5 bodu z možných 5, Thompson hrála na třech po sobě jdoucích U.S. Women’s Opens (2007-2009), na U.S. Girls’ Junior Championship v roce 2008, kde skončila druhá a také úspěšně reprezentovala Spojené Státy na Junior Solheim Cupu v minulém roce.


Aneta Zárubová