Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Alexis Thompson má hned dva velké sponzory

19.06.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Patnáctiletá Američanka Alexis Thompson je nejmladší profesionální hráčkou a tento týden hraje svůj první turnaj na LPGA,  ShopRite Classic v New Jersey. Před svým vstupem k profesionálkám byla ve světě amatérskou hráčkou číslo 1. V pouhých dvanácti letech  se tato nesmírně talentovaná golfistka kvalifikovala na U. S. Women’s Open v roce 2007 jako vůbec nejmladší hráčka.

Ve svém prvním klíčovém roce hned získala i silného sponzora a podepsala velmi lukrativní smlouvu.  Spojené společnosti Cobra-Puma Golf budou nadějné hráčce oficiálně dodávat veškeré vybavení. Cobra Golf a Puma Golf na jaře fúzovaly a Thompson se tak stala vůbec první sportovkyní, která s firmou podepsala smlouvu.  

Bob Philion, prezident Cobra-Puma Golf přiznal, že hráččin styl a nevídané výkony na hřišti z ní činí perfektní reprezentantku pro obě značky.

Její energie, mládí, láska ke sportu a orientace na výkon jsou pro tvář obou značek ideální kombinací.  Přidá se tak na seznam prvotřídních světových hráčů, se kterými již společnost smlouvu podepsala. S Pumou Rickie Fowler, Johan Edfors a Anna Nordqvist a s Cobrou Ian Poulter, Camilo Villegas a J.B. Holmes. Thompson je ale výjimečná v reprezentaci obou. Jako součást tohoto dlouhodobého partnerství bude nosit golfové oblečení a boty Puma a hrát s holemi Cobra. Mimo to bude také figurovat v nadcházejících marketingových kampaních a událostech. 

Thompson je na partnerství se značkami hrdá a těší se, až si s novým vybavením zahraje na svém prvním profesionálním turnaji v červnu.  Hráčka debutuje na ShopRite Classic, který se hraje 18. -20. června a bude pokračovat na červencovém Women’s U.S. Open.

Kromě úspěchu na Curtis Cupu minulý týden, kde nasbírala 4.5 bodu z možných 5, Thompson hrála na třech po sobě jdoucích U.S. Women’s Opens (2007-2009), na U.S. Girls’ Junior Championship v roce 2008, kde skončila druhá a také úspěšně reprezentovala Spojené Státy na Junior Solheim Cupu v minulém roce.


Aneta Zárubová