ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Alexis Thompson má hned dva velké sponzory

19.06.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Patnáctiletá Američanka Alexis Thompson je nejmladší profesionální hráčkou a tento týden hraje svůj první turnaj na LPGA,  ShopRite Classic v New Jersey. Před svým vstupem k profesionálkám byla ve světě amatérskou hráčkou číslo 1. V pouhých dvanácti letech  se tato nesmírně talentovaná golfistka kvalifikovala na U. S. Women’s Open v roce 2007 jako vůbec nejmladší hráčka.

Ve svém prvním klíčovém roce hned získala i silného sponzora a podepsala velmi lukrativní smlouvu.  Spojené společnosti Cobra-Puma Golf budou nadějné hráčce oficiálně dodávat veškeré vybavení. Cobra Golf a Puma Golf na jaře fúzovaly a Thompson se tak stala vůbec první sportovkyní, která s firmou podepsala smlouvu.  

Bob Philion, prezident Cobra-Puma Golf přiznal, že hráččin styl a nevídané výkony na hřišti z ní činí perfektní reprezentantku pro obě značky.

Její energie, mládí, láska ke sportu a orientace na výkon jsou pro tvář obou značek ideální kombinací.  Přidá se tak na seznam prvotřídních světových hráčů, se kterými již společnost smlouvu podepsala. S Pumou Rickie Fowler, Johan Edfors a Anna Nordqvist a s Cobrou Ian Poulter, Camilo Villegas a J.B. Holmes. Thompson je ale výjimečná v reprezentaci obou. Jako součást tohoto dlouhodobého partnerství bude nosit golfové oblečení a boty Puma a hrát s holemi Cobra. Mimo to bude také figurovat v nadcházejících marketingových kampaních a událostech. 

Thompson je na partnerství se značkami hrdá a těší se, až si s novým vybavením zahraje na svém prvním profesionálním turnaji v červnu.  Hráčka debutuje na ShopRite Classic, který se hraje 18. -20. června a bude pokračovat na červencovém Women’s U.S. Open.

Kromě úspěchu na Curtis Cupu minulý týden, kde nasbírala 4.5 bodu z možných 5, Thompson hrála na třech po sobě jdoucích U.S. Women’s Opens (2007-2009), na U.S. Girls’ Junior Championship v roce 2008, kde skončila druhá a také úspěšně reprezentovala Spojené Státy na Junior Solheim Cupu v minulém roce.


Aneta Zárubová

 

Počet přečtení: 1 692
Komentáře
 • Rudy napsal:

  Jarine. Samozrejme jste pochopil, ze ta souvislost se tykala narodnosti a narodni hrdosti. Jan Tleskac musi urcite byt super a Karel Kryl jeste lepsi.

 • Jarin napsal:

  Nemáte to Rudy trochu pomotaný? A až se bude psát o Jessice, musí autorka zmínit Alexis, když jsou ty kamarádky. Nebo Sašu Čejku aby jenom po česku nežárlia ?
  A co Jan Tleskač ?

 • Rudy napsal:

  Clanek OK, zminka o Jessice Korda by se tam taky vesla. Jessi a Alex jsou dobre kamaradky a Jessica hrala ty stejne turnaje jako Alex a o moc horsi nebyla, nekolikrat Alexis dostala od Jessi slusny narez. Ac se Jessica narodila v USA mluvi cesky a k cecham se hlasi, myslim, ze mame byt na co hrdi a nezapominat na jeji uspechy. Nebo proste po cesku zarlime?

 • Zapoj se do diskuze

  Jméno:
  E-mail:
  Váš příspěvek:

  TOPlist
  Mediaboard Square 300 Skanska
  Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017