obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

Albatross se stal členem klubu European Tour Destination

02.03.2016 | Dagmar Dandová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

ET_destination_cmyk_logoNa základě úspěchů dvou posledních ročníků turnaje Czech Masters a pochvalných vyjádření od hráčů i vedení European Tour byl Albatross osloven ze strany European Tour Properties, zda by se stal členem prestižního klubu European Tour Destination.

Mezi současnými členy tohoto klubu se nacházejí např.Le Golf National, což je dějiště Ryder Cupu v roce 2018, dále Jumeirah Golf Estate, kde se odehrává DP World Tour Championship v Dubaji, nebo PGA Catalunya, místo pro Final Stage Qualifying School.

Albatross - foto © Ivan PaggioAlbatross Golf Resort se stal teprve devatenáctým členem tohoto exkluzivního klubu golfových hřišťa je jediným zástupcem České republiky. Tento klub je specifický tím, že sdružuje pouze vybraná hřiště, na kterých se odehrává nějaký z turnajů European Tour a zároveň splňuje přísná kritéria z hlediska kvality hřiště a poskytovaných služeb.

David MacLaren, ředitel Property&VenueDevelopment na TheEuropean Tour, k tomu řekl: “Jsme nadšeni, že můžeme přivítat Albatross Golf Resort do našeho klubu. Dosavadní vývoj Albatross Golf Resortu, který od svého otevření ušel obrovský kus cesty a stal se pravidelným hostitelem turnaje D+D Real Czech Masters, svědčí o prozíravosti a vizi majitele, Dr. Jiřího Šimáněho a obětavosti manažerského týmu vedeného Stanislavem Lisnerem.“

David MacLaren k tomu dále doplnil: „Turnaj D+D Real Czech Masters se stal velmi oblíbeným turnajem mezi našimi hráči a jsme rádi, že můžeme potvrdit spojení Albatross Golf Resortu a European Tour tímto oznámením.“

Albatross „Albatross je velmi mladé hřiště a celý tým pracoval velmi tvrdě, abychom dosáhli této kvality. Díky pořádání posledních dvou ročníků turnaje D+D Real Czech Masters a předtím dvou ročníků Ladies European Tour máme s European Tour velmi kvalitní vztahy, a jsme si jisti, že díky propojení Albatross Golf Resortu a European Tour Properties se tyto vztahy ještě prohloubí,“ uvedl Jiří Šimáně, majitel Albatross Golf Resortu.

„Jsme opravdu velmi pyšní na toto partnerství a věříme, že nám pomůže zvýšit prestiž a podvědomí o Albatrossu jako prestižního resortu a pomůže také podpořit Českou republiku jako golfovou Albatrossdestinaci“, dodává Jiří Šimáně.

Díky členství v této prestižní organizaci se členům Albatross Golf Resortu dostane možnosti hrát na všech členských hřištích, mnohdy uzavřených pro veřejnost, za jednotnou cenu 35€.

Další informace lze nalézt zde: http://www.europeantourproperties.com/properties/news/newsid=287112/index.html

Přehled zajímavých členů European Tour Destination:

Le Golf National – dějiště RyderCupu 2018, Francie
London Golf Club – dějiště Volvo WorldMatch Play, Anglie
Jumeirah Golf Estate – dějiště DP World Tour Championship, Dubaj
PGA Catalunya Resort – dějiště FinalStageofQualifyingSchoolforEuropean Tour, Španělsko
MaxxRoyalBelek Golf Resort – dějiště Turkish Airlines Open, Turecko
Mount Juliet Estate – dějiště Irish Open, Irsko
TerreBlanche – dějiště FrenchRivieraMasters, Francie
Black Mountain Golf Club & Resort – dějiště Thailand Classic, Thajsko
Diamond Country Club – Dějiště National Open ofAustria, Rakousko
Golf Club St. Leon-Rot – dějiště SolheimCupu 2015 a Deutsche Bank SAP Open, Německo
TheDutch – dějiště KLM Open, Nizozemsko

Kompletní seznam hřišt je na stránkách http://www.europeantourproperties.com/