Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Adresář českého golfového internetu v novém

23.09.2005 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Základní rozcestník českého golfového internetu, Adresář na Golf.cz, se dočkal nové podoby. Stará forma Adresáře přestala po několika letech vyhovovat narůstajícímu počtu záznamů a narůstajícmu počtu vyhledávání. Proto byla převedena do rychlejší a pohodlnější databázové formy. Významnou funkcí nového Adresáře je, že kterýkoli návštěvník může doplnit nový, nebo chybějící golfový odkaz. Nový adresář najdete na této stránce v nabídce Odkazy hlavní navigační lišty, nebo přímo zde.

V současné době obsahuje Adresář českého golfového internetu 340 adres golfových webů všech kategorií. Weby jsou doplňovány stálým monitorováním českého internetu. Stejně tak jsou vyřazovány stránky, které zanikly.

Aby mohl obsahovat všechny adresy, které se českého golfu týkají, je Adresář českého golfového internetu na Golf.cz bezplatnou službou. Každý nový golfový odkaz je vítán a po ověření bezplatně zaveden. Placenou službou bude změna pořadí v rubrice jiném, než podle abecedy nebo zvýraznění textu.

K zavedení nového odkazu slouží okénko ve spodní části Adresáře, kam může kdokoli zavést nový golfový odkaz. Po ověření bude nová adresa zařazena do příslušné rubriky.

Nový formát Adresáře bohužel neumožňuje tolik oblíbenou službu hlídání źměny na stránkách. Jejím uživatelům se za zrušení této služby omlouváme.

Za letošní rok použilo služeb Adresáře do srpna přes 11.000 návštěvníků, vloni celkem 15.459 osob. Připravuje se služba fulltextového vyhledávání.

[Gallery not found]