Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

9.8. 18:00 Mezinárodní mistrovství ČR na rány den první

09.08.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Angličan Lawrence Dodd a Čech Stanislav Jakub (oba 71, -1) jsou po prvním kole ve vedení Mezinárodní mistrovství ČR na rány. Se skore +1 jsou za nimi Češi Tomáš Kamas, David Procházka a Portugalec Antonio Rosado. S výsledkem +2 následuji Češi Petr Zíma, Marek Nový a Angličan Danny Belch.

První kolo se odehrálo za příznivého počasí, celý den nepršelo, hřiště bylo suché a hratelné. Hlavní rozhodčí Dalibor Procházka stanovil velmi obtížné umístění jamek. Spolu s délkou hřiště měli hráči obtížnou úlohu a výsledek po par byl velikým úspěchem.
“ Jak nám sdělil asistent ředitele turnaje Václav Janoušek „považuji za zázrak počasí, protože večer a v noci to vypadalo beznadějně. Ráno ovšem bylo hřiště schopné hry, greeny úplně bez problému, ferveje jako po dešti mokré ale to nebrání hře. Hřiště totálně prověřilo schopnosti hráčů. U zahraničních hráčů se očekává zlepšení výsledku, jak budou hřiště poznávat“.

„Hřiště je nejtěžší které znám“ řekla nám midamaterská mistryně Martina Dorníková.
Do zítřejší kola půjdou hráči podle výsledků. Tentokrát si přivstanou ženy, startují od nejlepších v 7:00. Muži startují od nejepších v 9:30:

V ženském mistrovství vede Češka Veronika Holišová (75) z PGC Ostrava před Rakušankou Endstrasser (76) a další Češkou Jessikou Korda (79). Ženské kolo byo ukončeno v pozdních večerních hodinách.

Po druhém, čtvrtečním kole bude proveden cut. Postoupí prvních 70 mužů a 24 žen s nejlepším výsledkem. Další cut 40+15.

Stránka mistrovství, výsledky