obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

8. Mistrovství České republiky mládeže na simulátorech 2009

29.03.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

8. Mistrovství České republiky mládeže na simulátorech se uskutečnilo v Mladé Boleslavi o víkendu 28. a 29. března. Mistry se stali Václav Lébl, Karolína Kohoutová, Šimon Zach, Míša Jozová, David Štrouf a Barbora Jozová.

(čgf)   Mnozí mladí hráči již zvolili přípravu venku na jarním ovzduší. Možná také proto se sešlo nakonec 32 hráčů a hráček v kategoriích do 12 let, do 14 let a kadetského věku (do 16 let). Po delším čase se objevilo celkem 6 hráček v nejmladší kategorii dívek.

Po 2-denním klání se nakonec mistry ve hře na simulátorech stali Václav Lébl a Karolína Kohoutová v nejmlaší kategorii, Šimon Zach a Míša Jozová v kategorii do 14 let a David Štrouf a Bára Jozová v nejstarší kategorii. Ve „vložené“ soutěži družstev do 14 let zvítězilo družstvo pražského Erpetu. 

Velké poděkování patří hostitelskému GC Mladá Boleslav a zejména pak týmu, který se postaral o zdárný průběh mistrovství. Pan Roman Svoboda, slečny Zuzana Jenčíková a Dáša Batková z pořádajícího klubu zajistili vše po technické stránce.

Odkazy: …… GC Mladá Boleslav ….. Výsledky

foto: ČGF