Novinky na Czech Masters – hráči, partneři, oblečení

06.02.2014 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

„Byli jsme na Omega Dubai Masters. Oslovili jsme Miguela Jiméneze, Rafaela Cabreru-Bella a pozdějšího vítěze Stephena Gallachera. Účast na Czech Masters potvrdil Brooks Koepka. Jednali jsme s Colinem Montgomeriem. To je úžasný hráč, kterého bychom na našem turnaji rádi viděli. Vedeme slibná jednání s Johnem Dalym a s Leem Westwoodem. O Dalyho mají veliký zájem dva naši partneři. Jednali jsme i s Henrikem Stensonem, který slíbil, že když neuhraje Fed-Ex Cup, rád přijede.“  Těmito zprávami zahájil Petr Dědek čtvrteční tiskovou konferenci k D+D Real Czech Masters v Andel´s Hotel na pražském Smíchově.

Z osmi hracích karet připravených pro české hráče přidělil promotér Relmost zatím čtyři: Markovi Novému, Danielu Suchanovi, Adamu Rajmontovi a Petru Gálovi.

Relmost představil partnery akce. Na čtyři roky podepsal smlouvu s leteckou společností Emirates, která poskytuje finanční podporu. Partnerem se stal i Plzeňský Prazdroj, který bude poskytovat především tekuté plnění. Zástupce Prazdroje Grant McKenzie použil přirovnání, že St Andrews je domovem golfu a Plzeň je St Andrews piva. „Je přirozené, že se Prazdroj chce spojit s Czech Masters, tou nejlepší akcí, která se u nás koná,“ řekl.

Partnerská společnost Brudra na tiskovce představila kolekci sportovního oblečení Czech Masters, kterým budou vybaveni dobrovolníci a personál. Oblečení bude také v prodeji ve vesničce na Albatrossu. Tváří přehlídky Brudra byla Česká Miss Kateřina Sokolová a bývalý hokejista Petr Bříza.

Všichni partneři  D+D Real Czech Masters jsou uvedeni zde.

Odkazy: … Oficiální stránky Czech Masters … czechmasters.golf.cz … Přihlášení hráči

Video – tisková konference D+D Real Czech Masters:

 

Video – Petr Dědek Relmost

Video – Grant Mckenzie – Pilsner Urquell

Video – Bořivoj Trejbal Emirates Video – Pavel Foubík Brudra
Video – Francois Mary Vienna Hotels

Fotogalerie:

 

 

 

.