4. CGAT – pro Jeřichu a Jumagulovou

06.07.2018 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Logo_CGF_CGAT_43ČGF – 4. Raiffeisen Czech Golf Amateur Tour, Liberec
(4. – 6.7.2018)

Poslední turnaj Czech Golf Amateur Tour před závěrečným Prezident Masters se uskutečnil na liberecké Ypsilonce. Zúčastnilo se  82 hráčů a 57 hráček.

Hrálo se  3 x 18 jamek na rány. Po druhém kole provedl pořadatel cut pro 42 hráčů a 21 hráček a dělená místa.

Skvělým finišem ve třetím kole zvítězil Patrik Jeřicha z Černého Mostu (-4). Na poslední kolo si nechal výkon 67 ran, s čistými pěti birdie. Doposud vedoucí Lukáš Janda z Dýšiny v posledním kole polevil, zahrál 75 ran a musel se spokojit s druhým místem (+1). Třetí místo(+2) získal Hynek Groh  z Hodkoviček.
Překvapením je neúspěch aktuální šestky žebříčku Vítka Nováka. V prvních dvou kolech (75,79) zůstával hodně vzadu. Až v posledním kole se díky výkonu 69, s pěti birdie a dvěma bogey, vytáhl  na 10. místo (+7).

V ženské soutěži rozhodovala rozehrávka mezi Kazachstánkou Rivekkou Jumagulovou a Karolínou Starou z GC Brno. Na čtvrté jamce play-off byla úspěšnější Jumagulová.
Třetí místo obsadila Linda Beková z Erpetu. Mohla pomýšlet na vítězství, ovšem na poslední kolo si nechala nejslabší výkon 76 ran a zůstala dva údery za oběma finalistkami.

Hřiště Ypsilon Golf má par 72 a délku 6.102 metrů.

Ředitelem turnaje byl Dalibor Procházka, Hlavním rozhodčím Jan Šonka, rozhodčími Ivo Pavlík, Ladislav Cvrkal a Tomáš Švarc.

Konečné výsledky

Odkazy:    Ypsilon Golf    Hřiště na satelitní mapě      Stránky turnaje

.

.