obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

3. CGAT pro Melichara a Melichovou

04.06.2017 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A
MelicharMelichovaB

Ondřej Melichar – Jana Melichová

 ČGF – 3. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour, Ostravice (2. – 4.6.2017)

Dvanáct nejlepších hráčů bojovalo na MM Německa dorostenců, a tak jednoznačnými favority třetího zastavení CGAT v Ostravici byli Vítek Novák s Hankou Ryškovou. S tím se nesmířil hostivařský Ondřej Melichar. Po druhém kole spolu s Novákem vedl, ale ve třetím mu utekl o tři rány a na obtížném hřišti zvítězil.
Z mužů nikdo ani v jednom kole nezahrál pod par.

V ženské soutěži předvedla úžasný výkon čtrnáctiletá  Karolína Krásová. Po dvou kolech 73 a 69 byla ve vedení a sahala po vítězství. Ve třetím kole však zaplatila daň mládí a zřejmě i nervozitě, zhoršila se o 17 ran a skončila na 7. místě.

Zvítězila Jana Melichová v rozehrávce nad Sarah Hricíkovou (obě +9). Třetí místo obsadila vítězka minulého turnaje v Kácově Hana Ryšková (+10).
Pouze dvě hráčky pokořily par. Karolína Krásová 69 a Kateřina Dolečková 71, obě v druhém kole.

Turnaj vedl ředitel Luboš Klikar, hlavním rozhodčím byl Petr Čuraj, rozhodčími byli Tomáš Vávra a Marian Tománek.

Hřiště v Ostravici mělo premiéru. Soutěžní turnaj ČGF se zde konal poprvé. „Hřiště je ve výtečné kondici. Ale spousta úzkých jamek tu dělá hráčům potíže, zejména mužům,“ ohodnotil úroveň hřiště Luboš Klikar.“ Turnaj byl bezvadný, u vyhlášení se sešlo hodně lidí, mělo to atmosféru. Hřiště se hráčům moc líbilo, teď už se těšíme na Hlubokou, kde náš čeká zase jiný profil hřiště,“ svěřil se turnajový ředitel webu cgf.cz.

Nejbližšími akcemi ČGF jsou první a druhé kolo Extraligy příští víkend 10. – 11.6. na Mnichu a další víkend MMČR na jamky v Poděbradech 14. – 18.6..

Konečné Top 10

Top10CGAT17Ostravice

 Konečné výsledky:     Muži      Ženy

 

Odkazy:     Ostravice Golf       Hřiště na satelitní mapě      Stránky turnaje

.