2. Midi ČGF Slavkov – Lendl a Šebrle

02.06.2014 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky

Ivan Lendl a Roman Šebrle

Úterý – 2. kolo
Po skončení druhého kola mužů se hrála rozehrávka. Roman Šebrle a Petr Šustek dosáhli stejného skore 146 úderů (+2). V rozehrávce byl hned na první jamce lepší Petr Šustek a stal se vítězem druhého turnaje Mid Tour ČGF 2014.
Druhý ostře sledovaný hráč Ivan Lendl skončil mezi 114 hráči na pěkném 12. místě (+17).

Další pozice: 6. Vilimovský (+13), 7. Krajný (+14), 8. Kudla (+14), 23. Patočka (+21), 27. Rotter (+22),  29. D.Procházka (+23), 66. Svátek (+33),  67. Černý (+33).

V ženské soutěži opět nenašla soupeřku Markéta Šubrtová (+13). Od druhé Evy Hlouškové (+25) ji dělí 12 úderů.  Třetí pozici obsadila Markéta Spohrová (+31).

Konečné Top 5:

Pondělí – 1. kolo
Lendl i Šebrle mají první kolo za sebou a začali velmi dobře. Zatímco Lendl hrál klidných 81 (+9) ran, které ho řadí na 16. místo, vyrazil Šebrle pěkně zostra. Zahrál 74 úderů (+2) a je v čele turnaje před Petrem Šustkem (+4) a Jakubem Krejčím (+6).

Hřiště ve Slavkově hrané z bílých odpališť  je pro většinu midů náročné. Pouze sedm z nich se dostalo pod hranici osmdesáti úderů a jedenáct doneslo třímístný výsledek.

Další pozice: 6. Patočka (+7), 13. Bezouška (+8),  15. Černý (+9), 27. Krajný (+11), 35. Svátek (+13), 38. Rotter (+13),

V ženské soutěži, které se účastní pouze 11 hráček je první kolo dohrané, všechny hráčky mají plný počet jamek. Vede Markéta Šubrtová (+12) před Evou Hlouškovou (+14) a Markétou Spohrovou (+15).

Top 5 prvního kola:

Před turnajem
Dva velikáni světového sportu tenista Ivan Lendl a desetibojař Roman Šebrle se setkají na druhém turnaji Mid Tour ČGF, který dnes začal prvním kolem ve Slavkově na hřišti GC Austerlitz.

Oba mají za sebou “přípravu”. Lendl hrál před dvěma týdny na Karlštejně turnaj ze série Czech Pro-am Teaching Tour, kde mezi amatéry skončil na 40. místě (81,+9). Šebrle naposled absolvoval turnaj Czech PGA Tour na Kunetické Hoře, kde mezi profesionály skončil na 23. místě (76,75,78,+13).

Na startu tentokrát nebude úplně celá česká midamatérská špička. Turnaje se neúčastní Zelinka, Tenkl, Vymazal a Šulc, kteří reprezentuj na ME v Bulharsku. Z žen chybí Fulínová, Plachá a Hlaváčková.

Hraje se na hřišti GC Austerlitz s parem 72 a délkou 6.723 metrů z bílých odpališť.
Turnaj řídí Jiří Machka, rozhodčími jsou Josef Slezák a Martin Wojnar.

Odkazy: .. GC Austerlitz Hřiště na satelitní mapěStránka turnaje