Nejvyšší amatérská soutěž startuje v Cihelnách

03.05.2014 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

ČGF – Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour – Cihelny (2. – 4.5.2014)

Neděle – finálové kolo
Jakub Pokorný
z GC Erpet Praha (-10) nepustil ani na chvilku otěže turnaje z rukou a zvítězil s přesvědčivým náskokem šesti ran nad druhým Václavem Léblem (-4) a třetím Janem Bryčkou (-2).

Stejně tak Sára Kousková ze Zbraslavi (-1) vedla do prvního ho posledního kola a nejbližší soupeřce dovolila se přiblížit na dva údery. Druhou příčku získala Hana Ryšková z Ostravy (+1), na třetí pozici (+2) skončila Kateřina Sluková z Olomouce.

Konečné Top 10:

Kompletní výsledky

Sobota – 2. kolo
Mužskou soutěž drží pevně v rukou Jakub Pokorný (-10), který i dnes vystřihl skvělý výsledek 68 ran (-4) a vede s vysokým náskokem 6 ran nad druhým Alešem Procházkou a Janem Bryčkou (celkem -4). Po dnešním kole je cut pro 42 hráčů a dělená místa

Vedení ženské soutěže stále drží zbraslavská Sára Kousková (E), přestože hrála o čtyři rány hůře. Ostravská Hana Ryšková snížila ztrátu na jediný úder (+1). Kristýna Abrahámová  z Kaskády  se zlepšila o čtyři údery a posunula se za vedoucí dvojici (+4). Po dnešním kole je cut pro 21 hráček a dělená místa.

Top 10 druhého kola:

Pátek – 1. kolo
Premiérový turnaj CGAT 2014 v Cihelnách má za sebou první kolo a velmi pěkné výsledky. V mužské soutěži je v čele Jakub Pokorný z Erpetu (-6). Na druhé příčce přenocuje Martin Hromádka z Austerlitzu (-3), na třetím Vojtěch Mitterwald ze Zbraslavi (-2).

Další pořadí: 5. Cejnar (-1), 6. M.Pospíšil (-1), 8. Vymazal (-1), 9. Lébl (E), 13. Zapletal (E), 19. Dědek (+1), 20. Dostál (+2), 27. Cafourek (+2), 40. Krajný (+4), 42. Štrouf (+4), 50. Rotter (+5), 59. Nechanický (+7), 70. Ráža (+8).

V ženské soutěži vede mladinká Sára Kousková ze Zbraslavi, která se jako jediná žena dostala pod par (-2), následovaná Hanou Ryškovou z Ostravy (+1) a Michaelou Fabiánkovou z Čechie (+2).

Další pořadí: 4. Sluková (+3), 6.Pavlíčková (+3), 7. Šteindlerová (+4), 11. Melichová (+4), 15. Šubrtová (+5), 17. Dittertová (+5), 18. Melecká (+6), 22. Frýdlová (+7), Fulínová (+10).

Top 10 prvního kola:

 

Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour (CGAT), nejvyšší soutěž amatérů jednotlivců, zahajuje v západočeských Cihelnách. Na startu jsou naši nejlepší hráči Pokorný, M. Pospíšil, Dostál, Zapletal, Lébl, Pavouček, Cafourek, Křivanec, Nechanický, Myslil, Zuska, Dědek, Ryšková, Pavlíčková, Fabiánková, Frýdlová, Melichová, Melecká a mnoho dalších kvalitních hráčů. Na startu budou i ostříleni midamatéři David Krajný, Tomáš Vymazal a Vít Rotter.

Chybět budou Vítek Novák a Šimon Zach, kteří se v Anglii účastní  prestižní Lytham Trophy, Kateřina Krásová, která maturuje, Karolína Kohoutová, která hraje Swiss Ladies Open ve Švývarsku a Adriana Kubecová, která leží s virózou.

Přihlášeno je 99 mužů a 51 žen. Pětadvacet hráčů přihlašovací listiny má kladný hendikep, nejvýše postavený je Jakub Pokorný s hodnotou +2,9. Hendikepový limit turnaje je pro muže 7,9, pro ženy 9,9. Turnaj je tříkolový. Po dvou kolech je cut pro 42 mužů a 21 žen. Turnaj řídí Dalibor Procházka, hlavním rozhodčím je Radek Běláč.

 

Odkazy: … Hřiště CihelnyHřiště na satelitní mapěDetail turnaje na cgf.cz

.