Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

19. firemní sporty v Praze s golfem

23.06.2013 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Gigantické firemní hry v Praze se sedmi tisíci účastníky skončily. Osmadvacet sportů vyhlásilo výsledky. Ty golfové se vyhlašovaly v sobotu večer na Výstavišti v Holešovicích (obr. vlevo) . 
Hráči museli na hřištích v Mladé Boleslavi a Černém Mostě překonat úmorné, někdy až pětatřicetistupňové vedro. Z resortů hlásí, že to nesli statečně a hru si v pohodě užívali.
V mužské kategorii vyhrál Němec Marco Möller před Němcem Martinem Turkem a Per-Arne Landforsem.
V ženské kategorii byla nejlepší   Němka Maike Friedrichsen, před Francouzkami Helenou Pesson a  Pranee Bosset.
V mužských týmech pohár získal německý tým FC110-4 a ve smíšených týmech německý APL Co. Ceny předávali Pavel Švehla a Veronika Pahorecká z Black Bridge Resortu na Černém Mostě.

Přehled výsledků:


Po vodních záplavách připlula do Prahy ta lidská. Koná se zde 19. ročník akce Evropské firemní sportovní hry 2013 (ECSG 2013). Do matičky stověžaté dorazilo přes sedm tisíc hráčů (aktuální počet 7 187), kteří tvoří přes pět set týmů. Na padesátce pražských sportovišť budou soutěžit ve dvaceti osmi disciplínách, např. atletice, fotbalu, tenisu, košíkové, volejbalu, cyklistice, házené, plavání, orientačním běhu a také golfu. Organizátoři si na poslední chvíli museli poradit s přesunem disciplín ze zaplavených sportovišť v Braníku, Troji, Záběhlicích, Stromovce a Hostivaři.

Dvoukolový golfový turnaj se odehraje od čtvrtka 20. do pátku 21. června souběžně na hřištích v Mladé Boleslavi a Černém mostě. Hráči odehrají jedno kolo na obou hřištích.
Přihlášeni jsou pouze dva čeští hráči, jinak dominují hráči z Německa, Francie, Švédska a Rakouska.

Hodnotit se bude soutěž jednotlivců na rány brutto i body stableford a soutěž tříčlenných týmů.

 

Odkazy: … GC Mladá BoleslavBlack Bridge GRStránky ECSG