ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

17. Golf Show

09.02.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Na holešovickém Výstavišti proběhla 17. výstava GolfShow, tradiční expozice golfu, golfové turistiky a golfového vybavení.  Proběhla od čtvrtka 9.  do neděle 12.2.2012  První dva dny jsou vyhrazeny odborné veřejnosti, která se hned po otevření dostavila v hojném počtu.  Na výstavě  se prezentují golfové regiony, kluby, media, cestovky, dodavatelé vybavení a služeb.  Masivní účast má letos Itálie, která představuje golfové zajímavé regiony apeninského poloostrova. Tradičně se účastní cestovky z tureckého Beleku, oblíbeného zimoviska českých golfistů. V sobotu a neděli je výstava otevřena široké veřejnosti.
Na driving rangi si mohou zkusit odpaly a různé kvality holí golfisté i negofisté. Golf si zde mohou vyzkoušet i postižení. Je tu pro ně připraven jeden speciální vozík Paragolfer, který používají hendikepovaní golfisté. 
Ani letos nechybí ministánek exotické Jamaiky. Asi nejviditelnější novinkou je stánek s novou výukovou technikou pro děti Snag.
Dalšími zajímavostmi výstavy jsou golfové pojištění GolfPlan nebo Allianz, Markéta Tauchmanová a zelené golfové pivo na stánku Golf.cz, krásné repliky starých roadsterů, ještě krásnější dívka v obvyklé posteli Hastens a stánek časopisu Playboy.
V jednom rohu se prodává opravdu dobré epresso  Caffe08.

Více informací o výstavě

Z archivu Golf  – výstava Golf Show v letech:
2011 …  20102009 …. 2008…. 2007….. 2006 …. 2005 ….. 2003….. 2002…..2001 …. 2000

Počet přečtení: 4 623
Komentáře
 • Milan napsal:

  Podobné pocity jako předchozí diskutující jsem měl už vloni, takže jsem tam letos ani nešel. Jak vidím, bylo to dobré rozhodnutí.

 • Patrik napsal:

  tak jsem se tam byl bohužel taky podívat, letos už to vlastně nebyl veletrh, ale jakési dostaveníčko několika nadšenců a výprodej rakouských starých holí…

  pro organizátory… už jste to pohřbili

  za rok ani náhodou

  Patrik J.

 • J.Dvorak napsal:

  Vystava pokracuje v trendu – kazdy rok jeste tragictejsi nez loni. Pristi rok uz tomu sanci nedam ani nahodou…

 • Tomáš Rada napsal:

  Větší bída už to snad ani být nemohla.

 • Zapoj se do diskuze

  Jméno:
  E-mail:
  Váš příspěvek:

  TOPlist
  Mediaboard Square 300 Skanska
  Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017