Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

16. Golf Show se uskuteční 11. – 13.3.2011

22.12.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Veletrh Golf Show vstupuje do 16. roku života. Uskuteční se 11. – 13. března, podruhé na Výstavišti v Letňanech. Letošní veletrh má tři nové partnery: ČGF a její projekt 100.000 golfistů, masivní mediální kampaň na Seznamu a společnost Golfsmith, která bude na veletrhu předvádět analýzu švihu pro výběr a úpravu golfových holí.

Šestnátá Golf Show předpokládá  27 tisíc potencionálních golfových návštěvníků – zkušených i začínajících golfistů.

Golf Show má tři nové skvělé partnery. Posuďte sami:

  1. Českou golfovou federaci s projektem Hraj Golf! Změň život!, do kterého se zatím přihlásilo více než 7000 zájemců – všichni startují novou sezonu na Golf Show! K dispozici mají exkluzivní prostor na driving range v režii ČGF a jejích profesionálů.
  2. Reklamní kampaň v hodnotě 2 mil. Kč na portálu Seznam.cz bude využita výhradně na propagaci GolfShow. Jejím prostřednictvím se budou golfisté průběžně dozvídat o novinkách a akcích šestnáctého ročníku Golf Show.
  3. Golfisté budou moci využívat bezplatné poradenství firmy GolfSmith CZ & SK, specialisty na fitting a dodávky golfových holí na míru. Stánek Golf smith bude vybaven měřícím zařízením pro provedení základní analýzy švihu, mnoha typy shaftů a gripů k vyzkoušení . Přímo na Golf Show budou moci návštěvníci získat radu, jak jejich hole přizpůsobit jejich tělesným parametrům, resp. rychlosti a stylu jejich švihu.