obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

15. ročník veletrhu Golf Show již tento týden

01.03.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Basic CMYK15. ročník  nejstaršího českého golfového veletrhu  Golf Show začne již v pátek  tohoto týdne.  Třídenní veletrh golfového vybavení a turistiky se koná v Pražském veletržním areálu Letňany od pátku 5. do neděle 7. března.

Počet vystavovatelů a návštěvníků veletrhu každým rokem stoupá, pořadatel, společnost Ragusa s.r.o. se rozhodla pro změnu prostor! Tudíž 15.ročník GOLF SHOW se uskuteční v nových prostorách – PVA Letňany, který nabízí pro růst veletrhu výhodnější podmínky. GOLF SHOW obsadí v areálu PVA Letňany halu 2 a 6 (viz základní schéma areálu na webu PVA).

Velkou předností PVA Letňany je dopravní dostupnost a velkokapacitní parkoviště jak pro vystavovatele, tak i pro návštěvníky. Vystavovatelé určitě nejvíce ocení velké množství vchodů pro montáž a demontáž stánků, transport zboží a parkování u nejbližšího vchodu od stánku. Pro vystavovatele je připravena samostatná hala 2. Návštěvníci jistě ocení driving range, který bude  umístěn v hale 6. Po celou dobu veletrhu bude k dispozici press centrum, šatny, restaurace, konferenční centrum se třemi sály vybavené potřebnou audio a videotechnikou, areálový rozhlas, spediční služby či gastro služby s donáškou až na stánek. PVA Letňany jistě přispěje k lepším službám vystavovatelům a pohodlnější cestou pro návštěvníky.

Souběžně s veletrhem GOLF SHOW 2010, bude areál PVA Letňany místem konání pro další  veletrhy, které návštěvníci budou moci navštívit v samostatných halách. Tyto veletrhy pořádá  společnost ABF, a.s. For Bikes – 1. prezentační veletrh cyklistiky a všeho, co k ní patří (tváří veletrhu je mistr světa Mike Kluge, který přislíbil osobní účast na tomto veletrhu), For Fitness & Wellness (Festival zdravého životního stylu), Auto Moto Show.  Návštěvníkům bude umožněn vstup za jednotné vstupné na všechny veletrhy, čímž se zvýší atraktivita a zájem návštěvníků o prohlídku více sportovně zaměřených veletrhů.

Oborové členění veletrhu:
● Golfové vybavení (hole, bagy, sety, míčky, vozíky, doplňky, technika, vybavení hřišť a cvičných areálů)
● Golfové oblečení (základní, rukavice, obuv, doplňky, pro děti i dospělé)
● Cvičná zařízení (simulátory, analyzátory švihu)
● Golfová turistika v ČR (golfové resorty, hotely, lázně)
● Golfová turistika v zahraničí (golfové resorty, hotely, lázně)
● Cestovní kanceláře, touroperátoři se zaměřením na nabídku golfové turistiky v ČR a zahraničí)
● Incentive Golf House (incentivní neboli motivační turistika s nabídkami pro firemní klientelu v ČR a zahraničí)

Veletrh GOLF SHOW se v posledních letech významně rozrůstá o oblast golfové turistiky a s ní o účast subjektů z cestovního průmyslu. Hotely, resorty nacházející se v blízkosti golfových hřišť, cestovní kanceláře, touroperátoři nabízející cesty za golfem, ale i poznáním dané destinace z mnoha  úhlů, golfové kluby, golfová hřiště a další prostory pro incentivní turistiku, neboť golf se stává důležitou částí mnoha firemních akcí a zájezdů na míru. S ohledem na tuto skutečnost, vznikla sekce INCENTIVE GOLF HOUSE, jejímž cílem je na veletrhu GOLF SHOW sdružovat vystavovatele s tématikou incentivní neboli motivační turistiky.

Cílová skupina návštěvníků:

● Široká laická i odborná veřejnost se zájmem o golf a golfovou turistiku (v současné době je v České republice registrováno cca 44 000 hráčů, k tomu připočtěme velkou skupinu doprovodu v podobě přátel, známých, rodinných příslušníků či kolegů z práce, kteří se s golfem seznamují a
jsou potencionálními hráči golfu)
● Domácí touroperátoři poptávající služby golfové turistiky v ČR a v zahraničí
● Zahraniční touroperátoři poptávající služby golfové turistiky v ČR
● Novináři z ČR a zahraničí, specializovaní na oblast golfu a golfové turistiky
● v neposlední řadě podnikatelé či společnosti se zájmem o nabídku incentivní turistiky
Veletrh GOLF SHOW v číslech:
● 1. ročník se konal v roce 1996 v Paláci u Hybernů za účasti 25 vystavovatelů na ploše 360 m2
● 14. ročník se konal v březnu 2009 ve Veletržním paláci Praha za účasti 125 vystavovatelů na ploše 4 100 m2 a přišlo se podívat 5 147  ávštěvníků
● 15. ročník se uskuteční poprvé v areálu PVA Letňany na ploše 7 200 m2, souběžně s veletrhy  For Bikes, For Fitness & Wellness, Auto Moto Show a očekv se nvštěvnost 15 – 20 000 lid

www.golfshow.cz        www.pva.cz

Veletrh GolfShow v archivu Golf.cz:    
 
2009       2008      2007      2006       2005       2003     2002       2001     2000