Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

15. ročník veletrhu Golf Show již tento týden

01.03.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Basic CMYK15. ročník  nejstaršího českého golfového veletrhu  Golf Show začne již v pátek  tohoto týdne.  Třídenní veletrh golfového vybavení a turistiky se koná v Pražském veletržním areálu Letňany od pátku 5. do neděle 7. března.

Počet vystavovatelů a návštěvníků veletrhu každým rokem stoupá, pořadatel, společnost Ragusa s.r.o. se rozhodla pro změnu prostor! Tudíž 15.ročník GOLF SHOW se uskuteční v nových prostorách – PVA Letňany, který nabízí pro růst veletrhu výhodnější podmínky. GOLF SHOW obsadí v areálu PVA Letňany halu 2 a 6 (viz základní schéma areálu na webu PVA).

Velkou předností PVA Letňany je dopravní dostupnost a velkokapacitní parkoviště jak pro vystavovatele, tak i pro návštěvníky. Vystavovatelé určitě nejvíce ocení velké množství vchodů pro montáž a demontáž stánků, transport zboží a parkování u nejbližšího vchodu od stánku. Pro vystavovatele je připravena samostatná hala 2. Návštěvníci jistě ocení driving range, který bude  umístěn v hale 6. Po celou dobu veletrhu bude k dispozici press centrum, šatny, restaurace, konferenční centrum se třemi sály vybavené potřebnou audio a videotechnikou, areálový rozhlas, spediční služby či gastro služby s donáškou až na stánek. PVA Letňany jistě přispěje k lepším službám vystavovatelům a pohodlnější cestou pro návštěvníky.

Souběžně s veletrhem GOLF SHOW 2010, bude areál PVA Letňany místem konání pro další  veletrhy, které návštěvníci budou moci navštívit v samostatných halách. Tyto veletrhy pořádá  společnost ABF, a.s. For Bikes – 1. prezentační veletrh cyklistiky a všeho, co k ní patří (tváří veletrhu je mistr světa Mike Kluge, který přislíbil osobní účast na tomto veletrhu), For Fitness & Wellness (Festival zdravého životního stylu), Auto Moto Show.  Návštěvníkům bude umožněn vstup za jednotné vstupné na všechny veletrhy, čímž se zvýší atraktivita a zájem návštěvníků o prohlídku více sportovně zaměřených veletrhů.

Oborové členění veletrhu:
● Golfové vybavení (hole, bagy, sety, míčky, vozíky, doplňky, technika, vybavení hřišť a cvičných areálů)
● Golfové oblečení (základní, rukavice, obuv, doplňky, pro děti i dospělé)
● Cvičná zařízení (simulátory, analyzátory švihu)
● Golfová turistika v ČR (golfové resorty, hotely, lázně)
● Golfová turistika v zahraničí (golfové resorty, hotely, lázně)
● Cestovní kanceláře, touroperátoři se zaměřením na nabídku golfové turistiky v ČR a zahraničí)
● Incentive Golf House (incentivní neboli motivační turistika s nabídkami pro firemní klientelu v ČR a zahraničí)

Veletrh GOLF SHOW se v posledních letech významně rozrůstá o oblast golfové turistiky a s ní o účast subjektů z cestovního průmyslu. Hotely, resorty nacházející se v blízkosti golfových hřišť, cestovní kanceláře, touroperátoři nabízející cesty za golfem, ale i poznáním dané destinace z mnoha  úhlů, golfové kluby, golfová hřiště a další prostory pro incentivní turistiku, neboť golf se stává důležitou částí mnoha firemních akcí a zájezdů na míru. S ohledem na tuto skutečnost, vznikla sekce INCENTIVE GOLF HOUSE, jejímž cílem je na veletrhu GOLF SHOW sdružovat vystavovatele s tématikou incentivní neboli motivační turistiky.

Cílová skupina návštěvníků:

● Široká laická i odborná veřejnost se zájmem o golf a golfovou turistiku (v současné době je v České republice registrováno cca 44 000 hráčů, k tomu připočtěme velkou skupinu doprovodu v podobě přátel, známých, rodinných příslušníků či kolegů z práce, kteří se s golfem seznamují a
jsou potencionálními hráči golfu)
● Domácí touroperátoři poptávající služby golfové turistiky v ČR a v zahraničí
● Zahraniční touroperátoři poptávající služby golfové turistiky v ČR
● Novináři z ČR a zahraničí, specializovaní na oblast golfu a golfové turistiky
● v neposlední řadě podnikatelé či společnosti se zájmem o nabídku incentivní turistiky
Veletrh GOLF SHOW v číslech:
● 1. ročník se konal v roce 1996 v Paláci u Hybernů za účasti 25 vystavovatelů na ploše 360 m2
● 14. ročník se konal v březnu 2009 ve Veletržním paláci Praha za účasti 125 vystavovatelů na ploše 4 100 m2 a přišlo se podívat 5 147  ávštěvníků
● 15. ročník se uskuteční poprvé v areálu PVA Letňany na ploše 7 200 m2, souběžně s veletrhy  For Bikes, For Fitness & Wellness, Auto Moto Show a očekv se nvštěvnost 15 – 20 000 lid

www.golfshow.cz        www.pva.cz

Veletrh GolfShow v archivu Golf.cz:    
 
2009       2008      2007      2006       2005       2003     2002       2001     2000