ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

15. Golf Show v Letňanech

07.03.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

titul_golfshow10 Po poloprázdném Golf World v Holešovicích je i na nejstarší české golfové výstavě Golf Show cítit  krize. Přestěhování veletrhu z Veletržního paláce na  letňanské výstaviště, na konečnou metra možná pomohlo logisticky. Absence největších vystavovatelů však výstavu znatelně ochudila.

Golf Show dovršila  třetí pětiletku svého věku. Žádný hezký dárek k narozeninám však nedostala. Všudypřítomná krize, která se odráží na objemech prodejů golfového vybavení, tržbách cestovek, golfových klubů a všech ostatních operátorů v golfovém byznysu, neušetřila ani naší nejstarší a největší golfovou výstavu.  Na veletrhu letos nevystavuje v obvyklých rozměrech silná čtyřka distributorů, žádná z firem se strojním vybavením a vytratila se i nejedna cestovka. Výpravné stánky nahradily stany používané na demo dnech.
Na  žádné velké novinky jsme  také nenarazili. Snad jedině 3D golfový simulátor,  na kterém však musíte hrát v 3D brýlích.

 

Počet přečtení: 3 087
Komentáře
 • tomáš jedno napsal:

  Myslím, že “všudypřítomná krize” není důvodem. Důvod bych spíše hledal v prozření zákazníků. Zájezdy se organizují vesněs na míru a agenturu vybíráme dle ohlasů co zaslechneme ve fligtu, doprovodný program také není po celou dobu výstavy, omezený sortiment čehokoliv, ani “balíček týček” nekoupíme za zvýhodněné ceny(to je kapitola v ČR same pro sebe). Pro ty, kterým stačí odejít s igelitkou letáků, starších čísl časopisů a snad i jedním balónem možná ta stovka za parkování stojí za to, ostatní už ale nelze donekonečna opíjet rohlíkem. Navíc v době prázdnin, kdy sněhu je stále hodně…

 • huhu napsal:

  no jo, je to tak. nic tam není

 • Zapoj se do diskuze

  Jméno:
  E-mail:
  Váš příspěvek:

  TOPlist
  Mediaboard Square 300 Skanska
  Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017