Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

14. Večer českého golfu – zpátky domů, na Václavák, do Blaníku

05.11.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

14Čtrnáctý Večer českého golfu se letos bude opět konat v pražském kině Blaník na Václavském náměstí . Původní datum konání se ze soboty 28. vrací na obvyklý páteční termín 27. listopadu, se začátkem v 19 hodin. Moderovat bude opět elegantní Marek Eben. Návrat do starých kolejí je v tomto případě pozitivní. Večer bude opět jen a jen pro golfisty, bez televizních kamer, kulturních vložek a povelů režiséra.
Experiment s loňským Večerem českého golfu v Obecním domě se letos nebude opakovat. Večer českého golfu se vrací do tradičního prostředí, k tradičnímu fomátu.
Nic proti večeru AMSA Český golfista roku 2008. Byla to zajímavá, výpravná akce typu Sportovec roku, ale byla určena především pro televizní diváky.
Tomu byl podřízen i běh večera, který byl často přerušován a vracen povely režiséra. Odměňovaní golfisté zanikali vedle početných hvězd českého šoubyznysu a Katky Neumannové. Přítomní v sále měli úlohu obecenstva, které tleskalo podle potřeb režie. Pokud se mi bude po něčem z této akce stýskat, tak jedině po důstojnosti Smetanovy síně Obecního domu.

Vracíme se do starého, mírně ošuntělého, ale dobrého Blaníku. Bude méně výpravy, méně lesku, ale večer bude to opět jenom o golfistech a pro golfisty.

Spolupořadatelem večera je společnost Medea Kultur, dlouholetý marketingový a mediální partner České golfové federace.

Vstupenky na 14. Večer českého golfu získáte ve svých klubech nebo na federaci.