06.10.2018 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
Jiří Moučka a Jan Juhaniak

Jan Juhaniak & Jiří Moučka – 14. Babí Léto Pro-Am, Praha (5.10.2018)

V pražském Motole se na hřišti GC Praha uskutečnil 14. ročník Babí Léto – Pro Am, který pro své kolegy z PGAC a hosty pořádají motolští profesionálové Jan Juhaniak a Jiří Moučka.

Čtrnáctý ročník, čtrnáct flightů, 56 hráčů. Motolská devítka byla využita do posledního stébla trávy, bylo šest zdvojených odpališť, prostě nabito. Přesto se oproti programu nic nezdrželo, v 10:00 byl canon start a v 16:00 vyhlášení. Inu profíci.

Hrálo se o nejlepšího profesionála, nejlepší amatérské družstvo a nejlepší Pro-Am tým. Vloženými soutěžemi byly longest a nearest a sázka na vítězné číslo.

V kategorii Pro se o první místo bez rozehrávky podělili Jan Juhaniak a Květoslav Strachota (oba 72 ran), o třetí místo se dělí Lukáš Tintěra a Petr Skopový (oba 73 ran).

V kategorii Amatérských týmů byly nejlepší:

1. Svátek, Koštýř, Dutkevič (59/48)
  2. Šimková, Malý, Lukucz (60,13)
  3. Soukup Soukupová, Klokočka II. (60/35)

V kategorii Pro-Am týmů zvítězil Jan Juhaniak s amatéry Myslilem, Vilímem a Šachem.

Zvláštní ceny za spolupráci získala Bára Štěpánová, která svým hlasem provází Babí Léto od jeho začátků, Golf Club Praha a jeho greenkeepeři za perfektně připravené hřiště a vedoucí klubové restaurace Veronika Šubrtová za skvělý catering.