Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

12. mistrovství České republiky družstev na simulátorech – mistry jsou muži Erpetu a ženy Čechie

15.02.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Muži GC Erpet Praha se ve složení Cyril Cejnar, Vojtěch Dostál, Aleš Procházka jr, David Štrouf a Šimon Zach získali podeváté titul Mistra České republiky družstev na simulátorech. Ve finále porazili družstvo GK  Čechie. Mistrovský titul porpvé získaly ženy GK Čechie, které ve finále porazily GC Hradec Králové a předtím obhájce titulu GC Erpet Praha.  Mistryně České republiky družstev hrály ve složení Kateřina Krásová, Kateřina Nováková, Ivana Nováková a Nora Skalleová.

Pavouky mistrovství

Stříbrné medaile získali muži GK Čechie a ženy GK Hradec králové.
Bronzové medaile získali muži GK Líšnice a ženy GC Erpet Praha.

Muži Erpetu potvrdili svoji hegemonii v této golfové disciplíně. Titul Mistrů České republiky družstev na simulátorech získali již podeváté. V finále odrazili nápor silného družstva GK Čechie. Vyhráli čtyřhru, jeden singl a putovní pohár se opět vrátí na své místo ve vitríně Erpetu.
Třetí místo mid-seniorského týmu Líšnice v prostředí mladých dravých hráčů a hráček může být pro někoho překvapením. Ovšem pověstná hrací síla a houževnatost Luboše Hakla a kvalitní výkon zkušeného seniorského hráče Květy Rajchrta nemohly zůstat bez výsledku. Vítězství na nad silným Golfcentrem Liberec přineslo Líšnici bronzovou medaili zaslouženě.

Nemalým překvapení ženské soutěže je vítězství týmu GK Čechie. Porážka obhájkyň titulu  družstva Erpetu od týmu „náhradnic“ bez Katky Růžičkové a Katky Černé je událostí mistrovství. Nositele  tří titulů odsunula do boje o třetí místo. Děvčata Erpetu si vybrala slabou chvilku právě tady a zbyla ne ně bronzozová medaile.
Podobným překvapením je druhé místo hráček GC Hradec Králové.

 

 archívu Golf.cz: …  2008 …. 2007 ….. 2006 ….. 2005 ….. 2004 ….. 2003 …. 2002 …. 2001 ….. 2000    …. 1999 ….  1998

 

 

Video z loňského mistrovství