Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Na Londýnské Golf Show vám poradí PGA profesionálové

23.04.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Cestování
A A A

London Golf ShowKdyž už se opět otevřela evropská letiště a vše se postupně vrací zpět do starých kolejí, proč si nezajet na Golf Show do Londýna. Po dlouhém golfovém zimním spánku, vám zde poradí zkušení PGA profesionálové, jejichž rady jistě využijete v letošní sezóně.

Profesionálové budou k dispozici zdarma všem návštěvníkům show po celé tři dny. Partnerem akce je PGA a za účelem tréninku krátké hry budou pro návštěvníky k dispozici pating i chipping greeny.  Dlouhé rány si budete moci vyzkoušet do klasických sběrných sítí.

Více se můžete naučit také díky společnosti Provision Golf, která bude mít k dispozici další své trenéry, jako součást Nike Swing Zone.

Provision Golf se specializuje na poskytování trenérských služeb, ale také na organizaci komerčních i profesionálních turnajů.  Společnost dále organizuje golfové dny a pobyty s golfovou výukou.

Londýnskou Golf Show můžete navštívit od 30. dubna do 2. května.  Akce se vrací do ExCeL již pošesté a znovu návštěvníkům nabídne celé široké golfové spektrum pod jednou střechou. Lístky stojí pouhých 10 liber (přibližně 290 korun), pokud si je koupíte předem a 15 liber (přibližně 440 korun), pokud je zakoupíte u vstupu.

Návštěvníci budou mít samozřejmě možnost si vyzkoušet všechno nabízené golfové vybavení a nechat si poradit, třeba s úpravou svých holí. Nebudou chybět ani soutěže o hodnotné golfové ceny.

Navíc,  show tento rok  probíhá paralelně s Londýnskou tenisovou show a návštěvníci, kteří si zakoupí lístek na jednu z akcí, získají  automaticky lístek na druhou show zdarma.

Více informací na www.londongolfshow.com.

 

Aneta Zárubová

Aneta75L