Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Casa Serena

casa serena65Prémiové 18-ti jamkové privátní hřiště Casa Serena se nachází ve Středních Čechách, pouze 53 km od Prahy. Špičkové 71 parové hřiště patří k nejhezčím golfovým lokalitám v České republice a stalo se i populární zastávkou nejen spousty prestižních turnajů, ale i European Senior Tour.

Areál hřiště je opravdu výjimečný. Je to jedno z nejlepších a také nejpohlednějších hřišť v celé České republice. Nachází se u obce Roztěž a je v mnoha ohledech unikátní.

Jeho investorem a majitelem je nadnárodní společnost Foxconn ((firma má v blízkosti Kutné Hory a u Pardubic velké továrny), zabývající se výrobou součástek pro výpočetní techniku, a která je největším producentem elektroniky na světě. Za vznikem hřiště Casa Serena stojí sen tchajwanského podnikatele Terryho Goua a jeho manželky, která se ale bohužel dostavby hřiště nedožila. Investice do českých greenů Goua vyšla celkem na miliardu korun. Podle magazínu Forbes je to největší golfová investice v ČR.

casa serena132Casa Serena u Kutné hory je soukromé hřiště, které bylo určeno pouze pro členy a pozvané hosty, ale nyní se otevírá širšímu počtu klientů a návštěvníkům některého z prestižních turnajů či korporátních eventů, které se tam konají.
Souběžně se stavbou hřiště byl i velkoryse rekonstruován blízký zámeček nad obcí, který dnes slouží jako soukromá rezidence Terryho Goua.

Hřiště bylo otevřeno prostřednictvím turnaje seniorské evropské golfové tour v létě 2008. Rozkládá se na loukách obklopujících vesničku Roztěž, celý prostor je tak zcela ideální pro privátní klub.

casa serena134Casa Serena je velice intimní hřiště, všude okolo jsou lesy, není zde prakticky žádný provoz. Hřiště projektovala zahraniční kancelář a je postaveno v impozantním, dokonalém provedení. Široké fairwaye, přesná modelace terénu, velkorysé greeny.

Je to skutečně mistrovské hřiště, na kterém se může bez kompromisů konat jakýkoli turnaj té nejvyšší kategorie. Disponuje pěti druhy odpališť a je koncipováno díky tomu jak pro hráče-rekreanty, tak pro profesionály a špičkové amatéry. Typický a výjimečným prvkem hřiště je hustý rough v okolí všech fairwayí. Je to vysoká a pevná tráva, která se v poryvech větru nádherně vlní.

Kontakt

Kancelář:
Casa Serena s.r.o.
Roztez 1, Vidice
284 01 Kutna Hora
Czech Republic

tel: +420 327 533 633
e-mail: info@casaserena.cz

Webové stránky: www.casaserena.cz

 

Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Squaree 300
Karlovy Vary Square 300 od 29.4.2019